Walmart farmacia salem oregon http://pilloleitalia.net/viagra-prezzo/ ore di Kaiser farmacia santa clara

Čím mohu pomoci

 1. Zapoj se jako dobrovolník! Máš čas a energii pomáhat na akcích, jako jsou petiční stánky či besedy? Umíš perfektně německy, francouzsky či anglicky a můžeš pomáhat s překlady uniklých dokumentů a zahraničních analýz? Chceš šířit letáky v okolí svého bydliště? Nabízíme mnoho způsobů, jak se můžeš zapojit a pomoci tak rozšířit diskusi o TTIP.
  zapoj-se
 2. Podpoř nás finančně. Jakoukoli podporu uvítáme a bude pro nás kromě finanční pomoci i motivací v další práci. (Z daní je možné odečíst částky nad 1000 Kč. Pro tuto příležitost vám na vyžádání rádi vystavíme potvrzení.)
  • Svůj finanční příspěvek nám prosím posílejte buď přímo na náš sbírkový bankovní účet 2200515622/2010 nebo v hotovosti složenkou na adresu kanceláře organizace. Rádi Vám vystavíme potvrzení pro daňové účely.
  • Nově můžete také využití darovací widget od služby Darujme.cz, který najdete v horní části této stránky.
  • Díky službě Givt.cz nás nyní můžete podpořit i pouhým nákupem na internetu ve vašich oblíbených e-shopech a nezaplatíte ani korunu navíc.
  • Pokud se rozhodnete zaslat dar pomocí složenky typu A (hotovost na účet) a budete si přát následně zaslat potvrzení o daru, uveďte prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno (bez diakritiky) a ozvěte se nám na e-mail. (V bankovním výpisu je odesílatelem platby Česká pošta, a. s., nemáme proto možnost vás jinak identifikovat).
  • Nově můžete využít také PayPal, náš PayPal e-mail je donate@iure.org

 

Givt banner